З лікарні до лав військових: Примусова мобілізація у Кропивницькому. Відео. Фото.

П'ятниця, 01 грудня 2017 12:24

Нещодавно до Радикальної Партії звернулась за підтримкою кропивничанка з проханням допомогти їй у страшний для її сім’ї час. Її сина незаконно хотіли мобілізувати.

Починалося все з того, що в квітні цього року хлопець Вадим з малозабезпеченої родини в якій є дитина з інвалідністю, потрапив до реанімації в четверту міську лікарню швидкої допомоги з діагнозом про епілептичний синдром.

Два місяці тому єдиного годувальника родини зобов’язали пройти медичну комісію у військкоматі. В центральній міській лікарні хлопцю не роблячи МРТ видали заключення про наявність гіпертонічного кризу. Незважаючи на протипоказання лікарів, військові все одно наполягли на мобілізації.

27 листопада Вадима з 9-ої години ранку до 17-ої години вечора тримали на медичному огляді у військкоматі не зважаючи на те, що йому було погано. Звідти його забрала швидка допомога і доправила в четверту міську лікарню у предінсультному стані з високим тиском 200/100. Зробивши МРТ лікар поставив діагноз: вроджена аномалія недорозвиненість судин. В будь-який час аневризма може лопнути. Юнаку протипоказані усілякі фізичні навантаження. Зараз двадцятилітній Вадим досі перебуває в четвертій міській лікарні у « Відділенні гострої судинної неврологічної патології «Інсультне відділення».

28 листопада в лікарні з’явився військовий комісар Зуєв Владислав Володимирович. Він звинуватив матір Вадима, яка самотужки виховує двох дітей, у підкупі медичного персоналу. Також він вчинив адміністративний тиск на медперсонал. Лікар не дивлячись на це відмовився виписувати хворого хлопця зауваживши, що не може допустити погіршення стану пацієнта. Попри все військовий комісар наполягає на тому, щоб доставити Вадима в п’ятницю до іншої лікарні на обстеження, обвинувачуючи медиків нашого міста у корупційному зговорі.

Активісти Кропивницької міської організації Радикальної Партії Олега Ляшка не одноразово допомагали родині.  І тут коли член Радикальної Партії - Володимир Муравйов спільними зусиллями з матір’ю Вадима почали відстоювати його інтереси, Зуєв Владислав Володимирович змінив свою точку зору та дозволив матері хлопця надати довідки про непридатність хлопця до військової служби. Мати Вадима дякує, що є небайдужі люди до чужого горя.

 

Медіа

Прочитано 1063 разів
Останнє редагування П'ятниця, 01 грудня 2017 12:31
Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Додати коментар


joma
Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області
+