Відео

У Світловодську урочисто відкрили капсулу з півстолітнім листом від комуністів . На урочисте відкриття капсули прийшли ті, хто колись був свідком її закладання. Тоді святкували 50 років радянської влади. У капсулу закрили послання для тих, хто відзначатиме віковий ювілей вже, як гадали автори, за розвиненого комунізму. У середині колби виявився прапор УРСР, довгі списки комуністів Кремгесу, як тоді називали Світловодськ, і саме послання нащадкам. Випуск ТСН.19:30 за 18 листопада 2017 року

 

Серед жителів Кропивницького йде жваве обговорення програми "@)₴?$0 з Майклом Щуром". Адже у цьому випуску ведучий висміяв начальника місцевої спецінспекції Андрія Максюту. Автор передачі критично ставиться до такого комічного "борця за справедливість", вважає його поведінку неадекватною, а відео за його участі - просто посміховиськом. 

Також у випуску йдеться про безпідставний демонтаж дерев'яних лавок біля готелю "Київ", які так подобались містянам. Автор ролика наголошує на тому, що поведінка Андрія Максюти не є нормальною і називає начальника спецінспекції "комсомолцем-амфітамінником".

Деталі дивіться у відеоролику:

фото Гречка. Інфо

Розмальована лікарня

Вівторок, 01 серпня 2017 09:31 | Відео

Художниця Тетяна Стороженко розмалювала обласну дитячу лікарню. Подробиці - в сюжеті "День за днем".

«Невичерпні джерела»

Вівторок, 01 серпня 2017 09:31 | Відео

Свято фольклору «Невичерпні джерела» відбулося в Онуфріївці. Творчі колективи області виконали найкращі народні пісні із свого репертуару та показали фрагменти традиційних обрядових дійств. Подробиці в сюжеті „День за днем”.

Зникле село

Вівторок, 01 серпня 2017 09:31 | Відео

На Кіровоградщині відкрили пам’ятний знак селу, якого вже немає. 14 років тому з Чорноліски Знам’янського району вивезли останнього жителя і населений пункт перестав існувати. Подробиці - в сюжеті "День за днем".

Двотижневі арт-табори

Вівторок, 01 серпня 2017 09:31 | Відео

Двотижневі арт-табори для дітей віком від семи до дванадцяти років організувала в обласному центрі майстриня декоративно-ужиткового мистецтва Тетяна Стороженко. Він поєднує в собі мистецькі заняття із літніми розвагами та відпочинком, йдеться в сюжеті „День за днем”.

«Урбаністичні родзинки міста»

Вівторок, 01 серпня 2017 09:31 | Відео

Активісти обласного центру вирішили зібрати всі цікавинки міста в альбомі під назвою «Урбаністичні родзинки міста». Розмістили його у Фейсбуці, йдеться в сюжеті „День за днем”.

joma
Купить жалюзи на заказ в городе Кировоград
+