Наука

У селі Трояни Добровеличківського району відкрили навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад”. Про це повідомляється на сайті Добровеличківської РДА. Дошкільнят та майбутніх школярів привітали голова Добровеличківської райдержадміністрації Василь Смаглюк, голова районної ради Людмила Корнієнко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Силенко, директор комунального закладу “Добровеличківське навчально-виховне об’єднання “спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад” Катерина Ковальська та Троянський сільський голова Віра Шевчук.
В Олександрівському НВО №1 обладнали спеціалізовану хімічну лабораторію вартістю майже 230 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті ОДА, інформують Новини Кіровоградщини. Для лабораторії придбали витяжну шафу, демонстраційний стіл, інтерактивну дошку, проектор, ноутбук та нові меблі. Від очільника області Сергія Кузьменка заклад отримав у подарунок сертифікат на демонстраційну таблицю Менделєєва.
Сьогодні, 1 вересня, у 458 школах Кіровоградщини та їх філіях пролунали перші дзвоники. Майже десять тисяч першокласників сіли за шкільні парти, повідомили Новини Кіровоградщини в ОДА. Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко взяв участь у святі Першого дзвоника у Новостародубській загальноосвітній школі Петрівського району. Школа є опорною, тут навчаються діти не тільки із Нового Стародуба, а й із Олімпіадівки, Федорівки та Червоносілля. Дітей до школи підвозять 2 автобуси. У подарунок школі голова облдержадміністрації вручив плазмовий телевізор.
Сьогодні, 30 серпня, у міськраді обласного центру 41 першокласник отримали шкільні рюкзаки, наповнені різноманітним приладдям. Про це йдеться на сайті міськради, інформують Новини Кіровоградщини. Цього року за шкільні парти в обласному центрі сядуть 2 700 першокласників.
ЗНО цього року на Кіровоградщині здавали 5797 учасників, п’ята частина яких – це випускники минулих років. Про це повідомив начальник управління освіти, науки, молоді та спорту ОДА Володимир Таборанський, інформують Новини Кіровоградщини. “Цьогорічні підсумки ЗНО дещо покращили позиції Кіровоградщини по Україні за базовими предметами”, – відзначив посадовець. Достойні місця в держаному рейтингу область зайняла за підсумками ЗНО з французької мови (2 місце) та німецької мови (6 місце). Як і у попередні роки Кіровоградщина має трьох випускників, які здобули найвищий бал тестування. Зокрема, 200 балів з історії України отримав учень ліцею-школи…
Рекламний блок
+