В усіх школах Кропивницького планують ввести електронні журнали

Середа, 09 червня 2021 17:54

Процес диджиталізації освіти у Кропивницькому триває. 38 навчальних закладів міста вже запровадили електронні журнали та щоденники, а 99% класів в цих закладах активно і систематично працюють в такій системі. Це зручно і для вчителі і для батьків учнів, які у будь-який момент мають можливість перевірити успіхи своєї дитини у навчанні. Про це сьогодні, 9 червня, говорили  під час освітнього івенту «Кращі практики закладів загальної середньої освіти Кропивницького». Керівники навчальних закладів обласного центру обговорювали кращі напрацювання педагогічних колективів, зокрема таку важливу нині тему, як цифровізація освітнього процесу, повідомляє mandarin-news з посиланням на пресслужбу міської ради. 

- Ми стоїмо на  демократичних засадах, тому кожен заклад обирав зручну для себе платформу, на якій і працює, - відзначила під час спілкування з директорами шкіл начальниця управління освіти Лариса Костенко. -  18 загальноосвітніх шкіл підключилися до платформи «Єдина школа», це 47 % від наших закладів, платформу «Нові знання» використовують у  11 школах,  «Google Classroom» і «Моя школа» обрали по три заклади. Ми маємо можливість всі ці платформи дослідити, випробувати і обрати найефективнішу та найзручнішу в роботі. Власне сьогодні ми й зібрались, щоб вивчити кращі практики і обмінятися досвідом. 

У планах управління освіти - поступова відмова від паперових журналів, їх варто вести в електронному варіанті, акцентувала увагу учасників заходу Лариса Костенко. Поки що обов’язкові онлайн журнали запровадили для початкової школи. Роздруковувати документ можна буде вже по закінченню навчального року, коли ведення класного журналу  буде завершено.

Фото: Дебет-Кредит. 

Прочитано 632 разів
Останнє редагування Четвер, 10 червня 2021 09:40
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter
+