На Кіровоградщині через ремонт на дорозі державного значення на два місяці закриють шляхопровід

Вівторок, 11 лютого 2020 12:40
На Кіровоградщині через ремонт на дорозі державного значення на два місяці закриють шляхопровід Фото: https://zak-kor.net/

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області планує провести ремонт шляхопроводу поблизу станції Канатово, що на 734-му кілометрі дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка. Про це з посиланням на прес-службу САД регіону повідомдяє mandarin-news.

Наразі підрядник вже визначений – ТОВ «Мостобудівельний загін 112». До роботи планують взятися одразу, як тільки дозволять погодні умови та температурний режим.

Ремонт буде проводитися в рамках експлуатаційного утримання. В його ході проведуть  фрезерування старого покриття,  відновлення пошкоджених поверхонь опор та балок прогонової будови ремонтними сумішами,  влаштування монолітної плити, гідроізоляції,  перевлаштування перехідних плит, заміну тротуарних блоків з обох боків по всій протяжності (45,4 м), перильного огородження, колесовідбою та влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття. Крім того, частково буде відновлено укріплення конусів монолітним бетоном.

Орієнтовно, комплекс активних робіт триватиме від двох до трьох місяців. На час проведення ремонту рух транспорту буде організовано через Олександрівку, по дорогах Н-14 та Н-01.

Проектна вартість ремонту шляхопроводу складає 12 млн 386 тисяч гривень.

Прочитано 1885 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter
SportDiscounter
+