Стало відомо, які райони Кропивницького постраждали від буревію

Субота, 17 жовтня 2020 17:45

За попередніми даними, найбільші руйнування у Кропивницькому зафіксовано у мікрорайонах Балашівка і Лелеківка. Про це повідомляє mandarin-news з посиланням на міську раду Кропивницького. 

В межах вулиць Богдана Хмельницького,  Сагайдачного, Івана Виговського, Холодноярської, Мінської, Делегатської, Ризької, Комунальної, Зеленогірської, Івана Богуна, Мазепи пошкоджені дахи і близько 100 житлових будинків, є випадки руйнування стін, перекрита подача газу.  

В зоні багатоповерхової забудови ситуація спокійна: тут зафіксовані випадки затоплення квартир – не справлялися липневі системи у житлових будинках по вулиці Академіка Корольова, Кропивницького та Тимірязєва.

- На даному етапі сили рятівників зосереджені на ліквідації наслідків стихії, – відзначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Коваленко. – Підрозділи МНС надають допомогу мешканцям з демонтажем зруйнованих конструкцій дахів, вивозять повалені дерева. Паралельно триває збір інформації щодо нанесеної шкоди. Представники управлінь освіти, культури і туризму, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства обстежують підвідомчі приміщення і об’єкти соціально-культурної інфраструктури. На 17.30 така інформація буде систематизована.

 Нагадаємо, негода наробила лиха в Кропивницькому. 

Прочитано 2990 разів
Останнє редагування Субота, 17 жовтня 2020 18:53
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter
+