Голова Кіровоградської ОДА кличе депутатів на суботник до понівечених будинків

Субота, 17 жовтня 2020 18:53

Голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко закликає депутатів та кандидатів вийти на суботник і мікрорайони Лелеківка та Стара Балашівка на допомогу людям. Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

«Щойно повернувся зі Старої Балашівки в Кропивницькому. Саме цей мікрорайон і Лелеківка постраждали від негоди. Яка ситуація - видно на фото. Єдине, чого немає на знімках, - так це людського відчаю. Його не передати...

Що я пропоную: зараз саме час перед виборами всім кандидатам і політичним силам показати, як вони хвилюються за кропивничан - і словом, і ділом! Мітли, граблі до рук і завтра на суботник! Я не кандидат, але очолити процес готовий.

 

Я безмежно вдячний усім, хто вже виказав підтримку жителям Кропивницького. І знову прошу: давайте залишатися людьми й допомагати один одному!», – написав Назаренко.

Голова ОДА додав, що вже домовився з Віталієм Миронюком, щоб наші надзвичайники протягом години встановили намети і польову кухню з гарячим чаєм.

Також начальник поліції області Роман Козьяков пообіцяв забезпечити необхідну кількість підлеглих для охорони порядку і щоб не було випадків мародерства.

Нагадаємо, негода наробила лиха в Кропивницькому. 

Прочитано 1148 разів
Останнє редагування Субота, 17 жовтня 2020 19:15
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter Спортландия
+