У Кропивницькому з’явився новий мікрорайон (ФОТО)

Середа, 29 січня 2020 10:00
У Кропивницькому з’явився новий мікрорайон (ФОТО) Фото: Точка доступу

На черговій сесії Новенської селищної ради, до роботи в якій долучився і міський голова Кропивницького Андрій Райкович, основним питанням було об’єднання цього населеного пункту з обласним центром. Про це з посиланням на пресслужбу КМР повідомляє mandarin-news.

На засіданні зареєструвалися 22 селищних депутати. Вони затвердили бюджет селища і перейшли до розгляду головного питання – приєднання до громади Кропивницького, через яке у народних обранців та тих, хто їх обирав – жителів селища  Нового останнім часом тривав затяжний конфлікт.

Депутати вчергове намагалися затягнути процедуру: пропонували розглянути і проголосувати поправки до рішення, громада ж виступила категорично проти, адже одна з поправок відтерміновує об’єднання до першого березня 2020 року. Втім Андрій Райкович заспокоїв людей.

Ви не повинні боятись цього відтермінування. Об’єднанню все одно бути, – наголосив міський голова. – Зараз ми повинні повірити одне одному. Ваша воля – об’єднатись з містом буде реалізована! І після об’єднання селище Нове стане повноцінним мікрорайоном обласного центру. Ми зробимо все можливе, щоб цей перехідний період люди навіть не відчули. В результаті ж все стане набагато краще, ніж було до цього. Після об’єднання ми адаптуємо бюджет селища в загальноміський і житимемо спільними інтересами.

В результаті 22 депутати одноголосно підтримали об’єднання. Місто і селище стануть єдиною громадою від першого березня поточного року.

Прочитано 1212 разів
Останнє редагування Середа, 29 січня 2020 10:43
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter Спортландия
+