У Кропивницькому «реанімували» популярний розважальний заклад для дітей

П'ятниця, 08 листопада 2019 14:00

Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області проводить розслідування випадків погіршення стану здоров’я групи учнів ЗНЗ №17, які напередодні відвідували дитячий розважальний комплекс «Crazy Land». Про це mandarin-news повідомили в пресслужбі установи.

Для проведення лабораторних досліджень фахівці відібрали в дитячому розважальному комплексі один зразок води з водопровідної мережі, 19 змивів з об’єктів довкілля (обладнання харчоблоку, посуду, іграшок тощо), 3 зразки готових страв та 2 – харчових продуктів. За результатами лабораторної експертизи грубих порушень та відхилень від нормативних показників, які могли б призвести до виникнення і поширення гострої кишкової інфекції, не виявлено.

Водночас звертаємо увагу батьків на необхідність відповідального підходу до організації харчування дітей, вибору харчової продукції, в тому числі солодощів. Якщо ж ваша дитина відчула себе зле після споживання страви або відвідування закладу громадського харчування, обов’язково звертайтеся до лікувального закладу та не займайтеся самолікуванням. Лише лікар може встановити діагноз та надати необхідні рекомендації для видужування, – наголосили у Держпродспоживслужбі області.

Прочитано 667 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter
+