Ще в одному місті Кіровоградщини запроваджено нову систему оплати проїзду

П'ятниця, 22 червня 2018 14:51

Знам’янка стала 19 містом в Україні та 2 містом на Кіровоградщині, де запроваджено оплату за проїзд через QR-код на 11 маршрутах у міських та приміських автобусах м. Знам’янки.

21 червня тут урочисто стартувала нова IT-технологія - безготівкова оплата проїзду у міському транспорті. Тепер на маршрутах: №2 "Готель - Південний", №3 "Вокзал - вул. Урожайна", №4 "Готель - Водолікарня", №4А "Готель - Петрово", №5 "Готель - Сільгосптехніка", №6А "Вокзал - с. Знам’янка (до комбікормового з-ду)", №6Б "Вокзал - с. Знам’янка (до вул. Калинова)", №6В "Вокзал - с. Знам’янка (до ЗОШ №7)", №7 "Вокзал - Гостинне", №8 "Вокзал - Водяне" та №9 "Готель - Геоід" можна буде оплатити проїзд за допомогою смартфону.

ПриватБанк спільно з приватним підприємцем Олександром Анкудіновим та за підтримки мерії м. Знам’янка впровадили технологію, яка дозволяє придбати і закомпостувати електронний квиток за допомогою мобільного додатку Приват24, відсканувавши QR-код зі спеціального стікера у транспорті.


“Ми пишаємося тим, що Знам’янка стала другим містом в області, де ПриватБанк став ініціатором запровадження безготівкової оплати за проїзд, - розповідає Валентина Загородня, перший заступник міського голови м. Знам’янки. - Це дуже потрібна послуга для знам’янчан, які, впевнена, з задоволенням будуть освоювати нові технології, і не тільки молодь, але й пенсіонери. Ми навчаємо наших пенсіонерів користуватися і Інтернетом, і освоювати комп’ютери, навчимо і користуванню смартфоном і такими формами оплати. Життя не стоїть на місці, ще декілька років назад ми і не уявляли, що будуть працювати такі новітні технології, а сьогодні з упевненістю кажу, що їх мають освоювати і наші знам’янчани”.

“Впровадження безготівкової оплати за проїзд вигідно усім: і перевізникам і пасажирам, - розповідає Олександр Анкудінов, директор ПП “Орбіта”. - Пасажирам, впевнений, і зручно, і швидко, і легко, і вигідно. Ми, перевізники, отримали змогу посилити контроль за пасажиропотоком та зменшити ризики крадіжки коштів водієм чи кондуктором. Це не експеримент для мене. Я був у Львові, у Дніпрі, особисто впевнився у зручності та користі цієї послуги. Маю надію, що з часом, необхідність у роботі кондукторів відпаде і тільки декілька контролерів будуть перевіряти наявність квитків у пасажирів, а це - суттєва економія і заробітної плати, і податкового навантаження”.

 

“Наголошуємо, що для впровадження цієї технології місту не потрібні жодні витрати на додаткове обладнання, - розповідає директор головного відділення ПриватБанку м. Знам’янки. - ПриватБанк бере на себе витрати по виготовленню, розміщенню стікерів з QR-кодом та проведенні навчань контролерів. Крім того, користуватись такою технологією зможуть і клієнти-власники карток інших банків. Потрібно лише встановити Приват24 на смартфон і додати туди картку іншого банку. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири оплачують тільки вартість квитка. Електронний квиток не витісняє інші способи оплати за проїзд, а додає зручності прихильникам технологій і безготівкових розрахунків. Паралельно можуть діяти е-картка чи стандартний квиток”.

Жителі Львову, Херсону, Дніпра, Івано-Франківську, Чернігову, Конотопу, Білої Церкви, Сум, Запоріжжя, Хмельницького, Черкас, Олександрії тощо із задоволенням користуються QR-кодом при сплаті за проїзд. З початку 2018 року електронними квитками в міському транспорті за технологією QR-кодів оплатили поїздки понад 435 тисяч українців.

Нагадаємо, що 12 містом в Україні та 1 - в регіоні, де ПриватБанк запустив оплату за проїзд через QR-код, стала Олександрія.

Прочитано 523 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Додати коментар


+