На Кіровоградщині 8 дітей два тижні виживали без тепла та їжі (ФОТО)

Четвер, 07 листопада 2019 10:40
На Кіровоградщині 8 дітей два тижні виживали без тепла та їжі (ФОТО) Фото: https://www.nastroy.net/

На Кіровоградщині поліцейські спільно з працівниками соцслужби вилучили з родини 8 дітей. Про це mandarin-news повідомили у відділі ювенальної превенції управління превентивної діяльності поліції Кіровоградщини.

Повідомлення про те, що в одному з будинків самостійно, без батьків, перебувають діти, надійшло до Кропивницького районного відділення поліції учора, 6 листопада. На місце пригоди негайно виїхали працівники ювенальної превенції. У результаті перевірки, факт знайшов своє підтвердження.

У будинку, який розташовано в селі Осикувате Кропивницького району, поліцейські побачили 8 неповнолітніх. Двом найменшим малюкам – від року і до трьох, їх брати та сестри старші – від 6 і до 15 років. Під час огляду житлово-побутових умов на місці з’ясувалося, що діти більше двох тижнів перебували у холодному неопалюваному будинку самі. У помешканні не було їжі. Старші доглядали за молодшими, підтримували один одного як могли. 

Враховуючи ситуацію, працівниками поліції було запрошено на місце працівників служби у справах дітей та прийнято рішення про вилучення неповнолітніх із неблагополучної родини. 

Нині діти перебувають в одному з лікувальних закладів області, де проходять медичне обстеження. У подальшому місце їх подальшого проживання вирішуватимуть відповідні служби.

Прочитано 4377 разів
Останнє редагування Четвер, 07 листопада 2019 10:41
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter
SportDiscounter
+