Міське сміттєзвалище біля Кропивницького забруднює підземні води

Середа, 21 липня 2021 16:03

Слідчі проводять досудове розслідування кримінального провадження за фактом забруднення підземних вод через порушення в експлуатації міського сміттєзвалища.

Про це повідомив  керівник Кропивницької окружної прокуратури Володимир Ізотов, передає mandarin-news з посиланням на прокуратуру області.

«За версією слідства ситуацію допустили посадові особи ТОВ "Екостайл", що обслуговує полігон твердих побутових відходів. Зокрема, полігон не обладнано системою захисту ґрунтових вод та забору фільтрату. Вказане, у свою чергу призвело до систематичного забруднення підземних вод у загрозливих масштабах. Документування протиправної діяльності полігону здійснено 19 липня  слідчими поліції за участі спеціалістів Державної екологічної інспекції Придніпровського округу та фахівців ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»», - зазначив керівник окружної прокуратури  та додав що розмір завданої навколишньому середовищу шкоди буде встановлено в рамках слідства.

На даний час,тривають невідкладні слідчі дії.

Наголосимо, що посилення боротьби з правопорушеннями у сфері охорони довкілля є одним з основних пріоритетів органів прокуратури. Так, поточного року правоохоронними та контролюючими органами Кіровоградщини на чолі з прокуратурою створено міжвідомчу  робочу групу з цих питань. Основна мета  діяльності створеної групи  - це  посилення заходів захисту довкілля, активізація та акумулювання спільних зусиль усіх служб та відомств із захисту сфери навколишнього природного середовища регіону, виявлення, розкриття та усунення правопорушень у цій сфері та  відшкодування завданих збитків.

 

 

Прочитано 255 разів
Останнє редагування Середа, 21 липня 2021 16:11
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter
+