Кропивницький: завдяки депутату почали робити ремонт у під’їздах (ФОТО, ВІДЕО) Рекомендовані

Середа, 11 грудня 2019 14:40

Команда депутата міськради Кропивницького Рафаеля Санасаряна продовжує виконувати взяті на себе зобов’язання. У рамках програми «#5років реальних справ» почалися ремонти під’їздів в корпусі 2 будинку №22 на вулиці Героїв України, повідомляє mandarin-news.

Багатоповерхівки у цьому районі були здані в експлуатацію ще в минулому столітті. За цей час фактично жодних ремонтів у під’їздах не робилося. В результаті тут стало не дуже затишно, тому жителі будинку намагалися якомога швидше проскочити під’їзд і потрапити до квартири.

Змінити цю справу взявся депутат міськради Кропивницького Рафаель Санасарян. За його ініціативи ремонт отримав право на життя. Втім, результату вдалося досягнути завдяки спільним зусиллям – депутат забезпечив жителів багатоповерхівки будівельними матеріалами, а вони використали їх, разом ремонтуючи власний під’їзд. Поки що ремонтні роботи закінчені лише на першому поверсі. Продовження буде наступного року, коли на вулиці потеплішає.

Нарешті ми закінчили цей ремонт. Бачите, як тепер у нас стало гарно, – говорить завідуюча будинком Любов Коробко. – Це результат спільної роботи депутата міськради Рафаеля Санасаряна та наших мешканців.

Жінка від імені всіх жителів будинку подякувала депутату за встановлення поштових скриньок, кожна з яких закривається на власний ключ. Тепер можна не боятися, що особиста кореспонденція потрапить у чужі руки. Жінка вручила ключі від скриньок усім жителям будинку, подякуваши їм за спільну роботу.

За словами мешканців 3-го під’їзду, вони дуже сподіваються, що їх прикладу наслідуватимуть всі жителі багатоповерхівки. Розрахунок простий – побачивши, наскільки гарно виглядає відремонтований під’їзд, вони теж захочуть жити у такому ж. Команда Рафаеля Санасаряна пообіцяла підтримати цей почин, допомагаючи придбанням будівельних матеріалів. Так що можна сподіватися – вже наступного року всі під’їзди цього будинку заграють новими фарбами.

Та не лише внутрішнім оздобленням багатоповерхівок опікується депутат Рафаель Санасарян. Завдяки йому у дворі будинку відремонтували дитячий майданчик, встановивши тут новісіньку гірку. А батьки зможуть стежити за своїми малюками, сидячи на нових комфортних лавках.

Нам дуже пощастило, що у нас є такий депутат, – говорить Любов Коробко. – Добре, коли є небайдужа людина, здатна допомогти у вирішенні найскладніших проблем.

У команди Рафаеля Санасаряна грандіозні плани – незабаром на його окрузі з’являться нові дитячі майданчики. Ведуться підготовчі роботи для облаштування пандусу для чоловіка з інвалідністю. Готується проєкт ремонту внутрішньобудинкових територій, адже люди мріють відпочивати у комфортних і затишних дворах. І, зрозуміло, ремонти – наступного року їх планують зробити ще у кількох будинках.

Медіа

Прочитано 1607 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter Спортландия
+