У штабі Кропивницької РПЛ назвали справжні причини виключення двох членів партії

Середа, 04 жовтня 2017 13:34

Вчора, на блогах сайту Mandarin-News були опубліковані фотографії протоколів засідання бюро Кропивницької міської організації РПЛ. Головним питанням порядку денного було: виключення з рядів партії двох її членів Сергія Таранюка та Сергія Кашубу.

За словами представників міської РПЛ, причиною такого рішення стали систематичні порушення партійної дисципліни та дискримінаційні дії в збиток організації. А саме, громадянин Таранюк паплюжив ім'я організації, розповсюджував плітки та займався шпигунством на користь іншої політичної сили. А громадянин Кашуба займався махінаціями стосовно виборчих списків та викрав сторінку партійної організації. Там він розміщував принизливі висловлювання у бік мешканців Кропивницького та ганьбив ім'я партії.

Зважаючи на такі неприпустимі дії Сергія Кашуби та Сергія Таранюка, під час зборів членів бюро міської РПЛ, колегіально було вирішено виключити зрадників із лав Радикальної Партії Олега Ляшка. 

Також, діючі радикали розповіли про те, що багато місцевих жителів скаржились на виключених осіб. Та вказали факти, відповідно до яких будуть направлені звернення до правоохоронних органів. Після проведення відповідних перевірок, вся інформація буде висвітленна у ЗМІ.

Прочитано 1534 разів
Останнє редагування Середа, 04 жовтня 2017 17:11
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Коментарі  

0 #1 Анонім 17.10.2017, 14:35
це все наклеп та брехня! за ваші дії потрібно буде відповісти!!!
Цитата

Додати коментар


joma
Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області
+