- Ви тут:
- Мандарин News
- Всі важливі новини
- Кропивницький: батьків закликають не приводити хворих дітей до шкіл
Зростання рівня захворюваності на коронавірус в закладах освіти Кропивницького може спричинити повний перехід школярів обласного центру на дистанційне навчання вже від 14-го грудня. На цьому наголосила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко під час брифінгу сьогодні, 27 листопада, інформує mandarin-news з посиланням на міську раду Кропивницького.
На теперішній час у школах міста використовують змішаний формат організації навчального процесу: у 5% закладів освіти викладають предмети дистанційно, у 35% - користуються як стаціонарною, так і онлайн формою навчання, а 60 % закладів працюють у штатному режимі.
У той же час у школах Кропивницького зафіксовано 39 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 серед вчителів і 29 - у дітей, при цьому 300 педагогів мають такі діагнози, як ОРВІ, чи запалення легень, повідомила посадовиця.
- Ми жорстко контролюємо рівень захворюваності по всім нашим закладам, - поінформувала Лариса Костенко. - Але є випадки, коли батьки приховують, що дитина хворіла чи була в контакті із хворими і продовжують водити в заклад. У теперішній ситуації це неприпустимо, враховуючи дуже високий рівень захворюваності на коронавірус. Тому я закликаю усіх батьків бути відповідальними і вчасно інформувати вчителів про такі випадки. Давайте поважати один одного!
Через стрімке зростання рівня захворюваності, орієнтовно від 14 грудня всі школярі міста вчитимуться виключно в онлайн форматі. Це буде час повторення пройденого за півроку матеріалу та написання контрольних робіт. А з 28 грудня розпочнуться традиційні зимові канікули.
- Ми матимемо майже місяць перед тим, як школярі повернуться до звичного навчання, тому сподіваємось, що цього часу буде цілком достатньо, щоб розірвати контактне коло хворих на коронавірус і ввійти у звичайний режим роботи, - відзначила Лариса Косенко.
Керівник управління освіти також звернула увагу на факт зменшення кількості вихованців, яких батьки приводять до садочків. Нині дошкільні навчальні заклади відвідують до 50% від загальної кількості дітей.