Дитячі парламенти трьох громад Кіровоградщини здобули премію обласної ради «Активна генерація»

Середа, 24 листопада 2021 15:07

Дитячі парламенти трьох громад Кіровоградщини здобули щорічну премію обласної ради «Активна генерація». Про це оголосили на першій сесії чотирнадцятого скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей, яка відбулася онлайн сьогодні, 24 листопада, передає mandarin-news з посиланням на Кіровоградську обласну раду.

Перше місце посів парламент дітей Вільшанської селищної ради з проєктом «Обрії майбутнього. Вільшанка».

Друге місце зайняв Олександрійський парламент дітей та молоді з проєктом «Пряник, як смачний бренд міста».

Третє місце – парламент дітей Петрівської громади з проєктом «Територія творчості на Каштановій».

Перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк привітав представників органів дитячого самоврядування з відкриттям засідання та подякував усім територіальним парламентам за цікаві та корисні проєкти.

 «Ми всіляко підтримуватимемо вас у ваших починаннях. І це не просто слова – преміювання кращих органів учнівського самоврядування від обласної ради «Активна генерація» яскраве тому підтвердження. Ця Премія є винагородою за активну суспільну діяльність і виділяється щорічно до Дня місцевого самоврядування. Щиро вітаю цьогорічних переможців», - звернувся до учасників сесії Юрій Семенюк.

Згідно з положенням, премія передбачає виплату трьох, двох та однієї мінімальних заробітних плат відповідно до зайнятого місця.

Прочитано 176 разів
Останнє редагування Середа, 24 листопада 2021 15:58
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter SportDiscounter СпортЛандія Columbia
+