Аптеки Кропивницького контролюватимуть за відпуск медикаментів школярам

Вівторок, 23 лютого 2021 15:57

В аптечних мережах Кропивницького має бути запроваджений контроль за відпуском медикаментів школярам. Міський голова Андрій Райкович, він закликав власників аптек і правоохоронні органи контролювати покупки ліків дітьми. Про це повідомили в Кропивницькій міській раді.

Минулого тижня українці були приголомшені смертю школярки з Боярки і отруєннями дівчат з Умані пігулками після численних переглядів в соцмережах. Тож сьогодні, 22 лютого, під час щопонеділкової апаратної наради міський голова поставив завдання управлінню освіти посилити роботу шкільних психологів та батьківських комітетів, а поліцію закликав жорстко контролювати - що купують діти в аптеках.

- Ми не бачимо в руках книжок, ми не бачимо дітей в бібліотеках, як раніше. Цілими днями вони в моніторах комп'ютера, і в телефонах. Я не думаю, що це дуже сприяє всебічному розвитку дитини, - підкреслив Андрій Райкович. – Звертаюся також до поліції, до управління охорони здоров'я — необхідно провести спільну нараду з власниками аптечних мереж, щоб заборонити відпускати школярам будь-які медичні препарати, тим більше у таких кількостях.

Прочитано 43 разів
Останнє редагування Вівторок, 23 лютого 2021 16:44
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter Спортландия
+