У Кропивницькому відбудеться мітинг на площі Героїв Майдану

Понеділок, 27 листопада 2017 12:18

28 листопада, об 11:00, в м. Кропивницькому, на площі Героїв Майдану, відбудеться мітинг з участю працівників лісового господарства Кіровоградщини.

Ініціює проведення мітингу обласна організація профспілки працівників лісового господарства на вимогу резолюції, прийнятої Всеукраїнськими зборами профспілкового активу лісогосподарської галузі 23.11.2017 року.

Мета заходу – відновити фінансування бюджетної програми 2805060 «Ведення лісового і мисливського господарства, охорони і захисту лісів»,  не допустити знищення лісової галузі України, до якого може призвести схвалена Кабінетом Міністрів України 15 листопада Стратегія реформування лісового господарства України на період до 2022 року.

Згідно зі Стратегією,  передбачається створення «новоутвореного суб’єкта господарювання з корпоративними правами». Це ставить під загрозу забезпечення та захист унікальних рукотворних насаджень, проведення на належному рівні заходів з підвищення продуктивності, поліпшення якісного складу лісів.

Лісівники виступають за те, що ухвалена Стратегія має бути  узгоджена з громадськими організаціями (профспілки такими є),  фахівцями лісової галузі та всіма зацікавленими сторонами.

Прочитано 550 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


joma
Проектування, монтаж, підключення та сервісне обслуговування СЕС у Кіровоградській області
+