Житель Кіровоградщини загинув на заробітках у Польщі

Середа, 13 червня 2018 13:35

Нещасний випадок стався в місті Луцім 29 травня.

Про це повідомляє "Моя Александрия".
38-річний заробітчанин, працюючи на будівництві, зірвався з даху п'ятиповерхового будинку і впав вниз. Отримані травми виявилися несумісні з життям.

Як розповіла колишня дружина загиблого,чоловік працював в Олександрійській пожежно-рятувальній службі. На роботі він отримав планову відпустку і відправився на заробітки до Польщі. З урахуванням вислуги пожежні отримують великі відпустки, до 45 днів.

Він в'їхав до Польщі 22 квітня і повинен був повернутися назад 1 червня. Смертельний випадок стався 29 травня, за пару днів до повернення.

Десять днів знадобилося на розтин, розслідування та організацію доставки тіла, щоб поховати покійного. Алкоголю в крові загиблого не виявили. Похорон відбувся в Олександрії в цю суботу, 9 червня.

Колишня дружиа додала, що родина вдячна українській і польській стороні, а також пожежній службі за допомогу.

Щодо виплати компенсації за смерть, за це ніхто мови не веде.

"Як мені пояснили, компенсації ніякої немає, тому що він працював там нелегально. Як би порахували, що нещасний випадок стався з інтуристом. А зароблені ним гроші, як обіцяють, повинні надіслати", - зазначила жінка.

Також вона поділилася, що в той момент, коли оформляли доставку тіла загиблого, проходило оформлення ще п'яти тіл з Польщі в Україну. На жаль, громадяни України вмирають і гинуть в Польщі не рідко.

Інформацію про смерть олександрійця також підтвердили в пожежній службі та КП "Ритуал".

Прочитано 1488 разів
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Додати коментар


 

joma
+