Вбивство на Кіровоградщині

Вівторок, 06 листопада 2018 13:10

Кіровоградською місцевої прокуратурою чоловіка, який вбив свого знайомого, засуджено до 9 років позбавлення волі, його пособника - до 2-ох років – повідомляє mandarin-news із посиланням на прокуратуру Кіровоградскої області.

В ході судового розгляду встановлено, що обвинувачені після сумісного вживання алкогольних напоїв силоміць поклали до багажного відділення автомобіля свого товариша та відвезли його до посадки. В подальшому, один з обвинувачених поїхав за власними справами, а інший перекинув мотузку через гілку та підвісив за шию потерпілого. Відповідно до висновку судово-медичної експертизи потерпілий помер від механічної асфіксії внаслідок повішання. 
Вироком суду чоловіка визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 9 років позбавлення волі.

Іншого обвинуваченого, який допомагала затягувати потерпілого до багажного відділення автомобіля, визнано винним за ч.2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) Кримінального кодексу України та засуджено до 2-ох років позбавлення волі. 

ФОТО з відкритих джерел

Прочитано 532 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


 

joma
+