У Кропивницький вже приїхали перші чотири великі автобуси (ФОТО)

П'ятниця, 08 вересня 2017 17:17

Перші чотири великомісні пасажирські автобуси прибули до Кропивницького. Наразі вони базуються в КП «Електротранс», де мають пройти необхідні процедури реєстрації і технічного контролю. Про це повідомляє сайт міської ради Кропивницького.

- Це перші чотири автобуси із двадцяти закуплених за кошти міського бюджету, що будуть працювати на маршрутах в обласному центрі і дозволять суттєво покращити якість надання транспортних послуг мешканцям міста, - відзначив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Олександр Вергун. – Перед тим, як вони почнуть обслуговувати пасажирів, автобуси мають бути зареєстровані, необхідно отримати на них акти технічного огляду, оформити страхування.

Наступна партія автобусів відправиться із Києва до Кропивницького у понеділок, 11 вересня. Загалом, всі двадцять транспортних засобів будуть доставлені на майданчик КП «Електроранс» до кінця вересня, запевнив Олександр Вергун.

- Ми зацікавлені, щоб автобуси якомога швидше вийшли на свої маршрути, вони вже визначені, - наголосив начальник управління. – Цього ж з нетерпінням очікують і кропивничани. У даному випадку багато чого залежить від державних органів, які здійснюють процедури реєстрації, страхування та надання необхідних для початку роботи документів.

Нові автобуси у Кропивницькому
Прочитано 549 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter
+