У Кропивницькому назвали переможців конкурсу "Посадовець року"

Вівторок, 07 грудня 2021 16:13

В обласному центрі підбили підсумки четвертого конкурсу «Посадовець року – 2021». Про це повідомляє mandarin-news з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Позаду три змагальних тури, під час яких конкурсанти продемонстрували свої презентаційні відеосюжети, розповіли про улюблену роботу та захоплення у позаробочий час, відповіли на запитання поважного журі, пройшли перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, перевірили сили під час практикуму зі складання ділового документа, спробували себе в мистецтві публічного виступу. І, нарешті, завершальним, четвертим етапом, стало онлайн голосування.

Цьогоріч за перемогу у двох номінаціях: «Керівник року» і «Спеціаліст року» змагалися п’ятнадцять посадових осіб міської та районних у Кропивницькому рад, але в підсумку переможцями стали всі!

Сьогодні, 7 грудня, в День місцевого самоврядування, учасники конкурсу отримали щирі вітання і подарунки від міського голови Андрія Райковича. 

Переможцем у номінації «Лідер онлайн голосування», в якому взяли участь  5 406 осіб, став головний спеціаліст відділу захисту прав споживачів управління торгівлі та побутового  обслуговування населення департаменту з питань економічного розвитку Олександр  Горбунов.

Першість у номінації «Спеціаліст року» здобула адміністраторка відділу аналітичної та консультаційної роботи департаменту надання адміністративних послуг міської ради Ксенія Василенко, а в номінації «Керівник року» — заступниця начальника управління–начальниця відділу по роботі з суб’єктами господарювання, юридичними особами управління адміністративних послуг Анна Шевченко.

Переможці отримали дипломи, пам’ятні статуетки та грошові винагороди.

 

Прочитано 366 разів
Останнє редагування Вівторок, 07 грудня 2021 17:49
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter SportDiscounter СпортЛандія Columbia
+