У Кропивницькому назвали найнебезпечніші багатоповерхівки

Вівторок, 03 березня 2020 11:20
У Кропивницькому назвали найнебезпечніші багатоповерхівки Фото: Голос громади

У Кропивницькому вивчили питання щодо виявлення неогороджених недобудов, до яких є вільний доступ, та встановлення їхніх власників. Про це з посиланням на пресслужбу КМР повідомляє mandarin-news.

Про результати діяльності відповідної робочої групи доповіла начальник управління Державного архітектурно-будівельного контролю міської ради  Олена Філоненко.

Практично всі недобудови у Кропивницькому почали зводити ще в 90-х роках, системної роботи щодо їх консервації, як того вимагало чинне будівельне законодавство, не проводилося, – відзначила посадовиця. – Управління ДАБК  разом з представниками інших виконавчих органів міської ради здійснили виїзди на 38 об’єктів незавершеного будівництва, провели огляд щодо забезпечення консервації об’єктів відповідно до вимог Положення, наявності чи відсутності огорож та решіток на перших поверхах недобудованих об’єктів.

За результатами проведеного огляду створено загальний перелік недобудов по місту, встановлено їх адресу та власників. На трьох об’єктах є дозвіл на виконання будівельних робіт та ведеться будівництво, п’ять – законсервовані або частково законсервовані,  18 – огороджені, на 14 взагалі відсутня огорожа та 10 об’єктів вільні від забудови і захаращені  будівельним сміттям.

Серед об’єктів найбільш небезпечними можна визначити наступні: багатоквартирний житловий будинок по вулиці Степняка-Кравчинського, 31 (власник УМВС України в Кіровоградській області) та багатоквартирний житловий будинок по вул. Юрія Коваленка, 29, корп. 2 (власники ЖБК «Політ» та ЖБК «Надія»), – звернула увагу начальниця ДАБК. – На цих об’єктах незавершеного будівництва відсутня огорожа, охорона, вони не законсервовані і це становить серйозну небезпеку для громадян.

Представники ГУНП в Кіровоградській області пояснили під час засідання робочої групи, що на консервацію багатоквартирного житлового будинку по вул. Степняка Кравчинського, 31, потрібно понад 50 мільйонів гривень, тож у зв’язку з відсутністю достатнього фінансування, на даний час зробити це не є можливим. Одночасно, представники ГУНП наголосили, що об’єкт перебуває на постійному контролі працівників патрульної поліції та запевнили, що огородять територію навколо будинку дротом та перекриють вільний доступ до будівлі шляхом закладки віконних отворів на першому поверсі об’єкту.

Прочитано 521 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter Спортландия
+