Пенсіонерів Кропивницького навчають користуватись Інтернетом

П'ятниця, 04 червня 2021 18:04

В обласному центрі запровадили спеціальну короткострокову програму для кропивничан поважного віку зі здобуття  цифрової освіти. Програма, що має на меті підвищення рівня цифрових навичок та компетентностей в суспільстві для представників різних цільових груп населення, створена  рамках реалізації  Концепції розвитку цифрових компетентностей громадян.

Перше заняття відбулося сьогодні, 4 червня, на базі НВО “Гімназія ім. Тараса Шевченка”. Група студентів “третього віку” складається із 10 осіб. Навчання проходитиме щоп'ятниці і триватиме до 2 липня.Про це повідомляє mandarin-news з посиланням на місську раду.

Слухачів курсів зі стартом занять привітала керуюча справами Кропивницького виконавчого комітету міської ради Світлана Балакірєва:

- Сьогодні ми розпочинаємо спеціальний освітній проєкт для людей, які вже вийшли на заслужений відпочинок і не володіють комп'ютером. Цей проєкт буде в новинку і для вас, і для нас, адже міська рада Кропивницького організовує і проводить подібні курси вперше.

Програма навчання цифрової грамотності дозволить її слухачам оволодіти азами користування комп'ютером та мережею Інтернет, і одне із ключових завдань - допомогти пенсіонерам розібратися із інтернет-послугами.

- Показником успішності для нас цих курсів буде те, що ви самостійно зможете подати заяву на переоформлення субсидії онлайн, оплатити комунальні послуги і передати показники лічильників не виходячи з дому, зареєструватися у соціальних мережах і стежити там за новинами в Україні та світі, - відзначила Світлана Балакірєва.

Крім того, слухачі зможуть і самі вносити пропозиції щодо тем із цифрової грамотності, які їх цікавлять найбільше, і ці питання будуть винесені в окреме заняття. Чи будуть курси проводитися на постійній основі, стане зрозуміло після першого потоку. Охочих пройти таке навчання запрошували в управліннях соціального захисту населення Подільського та Фортечного районів. Самі заняття проводять спеціалісти управління інформаційних технологій міської ради.

 

Прочитано 255 разів
Останнє редагування П'ятниця, 04 червня 2021 18:12
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter
+