«Онлайн-школа» на Кіровоградщині: в кількох навчальних закладах протестують пілотний проєкт

Вівторок, 18 лютого 2020 10:40
«Онлайн-школа» на Кіровоградщині: в кількох навчальних закладах протестують пілотний проєкт Фото: https://vipidei.com/

На Кіровоградщині п’ять навчальних  загальноосвітніх закладів візьмуть участь у пілотному проєкті «Онлайн-школа». Переваги програмного забезпечення представникам освітянської галузі презентував розробник Гліб Денісов, з посиланням на пресслужбу ОДА повідомляє mandarin-news.

Система управління «Онлайн-школа» через кілька тижнів функціонуватиме в таких навчальних закладах, як НВО І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області», Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Помічнянської міської ради, Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради, НВК «Долинська гімназія-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинської районної ради» і Бобринецьке НВО.

Компанія передає в користування школі на кожний клас планшети зі встановленою програмою і безкоштовним доступом до мережі Інтернет. Переваги системи управління розраховані і на адміністрацію навчального закладу, і на вчительський склад, і на учнів, і на батьків, – пояснив Гліб Денісов.

За його словами, користуючись програмою, директори шкіл отримають можливість глобального управління всіма процесами в школі та підвищення контролю за роботою вчителів. Вчителі зможуть миттєво виставляти оцінки і пропуски учням, редагувати розклад уроків, спілкуватися з батьками в онлайн-режимі. Зі свого боку батьки матимуть доступ до електронного щоденника своєї дитини, що дасть можливість моніторити показники успішності.

Як відзначив голова ОДА Андрій Балонь, наразі спостерігається швидкісна диджіталізація всіх сфер суспільного життя.

Перші кроки зроблено після старту мобільного додатку «Дія». Оцифрування даних не менш корисним є і в навчальному процесі. Як батько знаю, наскільки діти є прогресивними. Натомість дорослим слід змінюватись ментально й не боятись використовувати новітні технології у своїй роботі, – прокоментував Андрій Балонь.

Наразі проєкт діє в школах Сумщини та Черкащини. За результатами пілотного запуску в Україні впродовж 2017-2018 років на 72% зменшилась кількість прогулів учнів і на 23% підвищились результати навчання. 

Прочитано 917 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


+