Окремих жителів Кропивницького позбавлять субсидій на ЖКГ

Вівторок, 03 березня 2020 16:00
Окремих жителів Кропивницького позбавлять субсидій на ЖКГ Фото: Конкурент

У разі утворення боргів за спожиті житлово-комунальні послуги, органи соціального захисту населення припиняють призначення субсидіантам житлової субсидії. На цьому наголосила начальниця головного управління ЖКГ Тетяна Савченко, повідомляє mandarin-news.

Населення Кропивницького є одним з найбільших споживачів комунальних послуг. Саме від вчасно оплачених коштів за отримані послуги залежить ефективна і якісна робота підприємств-надавачів таких послуг, що в свою чергу є запорукою комфорту та сприятливих умов життя мешканців нашого міста. Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького та зазначені підприємства звертаються до мешканців міста  та інших споживачів з великим проханням – якнайшвидше та в повному обсязі провести оплату за спожиті послуги тепло, водопостачання та водовідведення. Вони, в свою чергу, зобов’язуються і надалі якісно та своєчасно надавати комунальні послуги.

Разом з тим, – наголосила начальниця головного управління ЖКГ Тетяна Савченко, – наразі триває опалювальний сезон 2019/2020 року і для уникнення загрози відімкнення технологічного обладнання від енерго- та газопостачання, підприємствам необхідно вчасно розрахуватися за електроенергію та природний газ. Тому, для стабільного проходження опалювального сезону звертаємось до споживачів теплової енергії терміново погасити існуючу заборгованість за послуги з централізованого опалення.

Окрім того, надзвичайно важливим є розрахунок населення та інших категорій споживачів за спожиті енергоносії – природний газ та електричну енергію.

Тож, щоб уникнути примусового стягнення заборгованості, вимушених відключень боржників від тепло-, водо-, газо- та електропостачання, припинення надання субсидії мешканцям Кропивницького необхідно вчасно розраховуватися за житлово-комунальні послуги, погашати заборгованість за попередні періоди та не допускати накопичення заборгованості у майбутньому.

Прочитано 422 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter Спортландия
+