Небезпечна інфекція «гуляє» Кіровоградщиною

Четвер, 08 листопада 2018 13:12

В підвальному приміщені житлового будинку по вулиці Пацаєва виявлено збудника Yersinia enterocolitica (ієрсиніоз) в двох гризунів, які були відловлені для моніторингових досліджень– про це повідомляє mandarin-news з посиланням на Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України

З метою вивчення циркуляції збудників особливо небезпечних інфекцій ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводить моніторингові дослідження гризунів.

За результатами проведених досліджень лабораторією особливо небезпечних інфекцій також виявлено збудника в лісосмузі біля села Коржеве Бобринецького району.

Результати  досліджень  направлені  до  Бобринецької  районної  державної  адміністрації та міському голові м. Бобринець для  організації проведення необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів, в т.ч. проведення дератизаційних робіт, з метою недопущення захворювання людей на ієрсиніоз. Також по даному факту проінформовано Головне управління Дерожпродспоживслужби згідно Регламенту взаємодії.

mandarin-news інформує, що єрсиніо́з — гостре інфекційне захворювання, яке характеризується фекально-оральним механізмом передачі, симптомами інтоксикації, ураженням шлунково-кишкового тракту, печінки, суглобів, інших органів та систем. До хвороб, які спричинюють інші види єрсиній, відносять чуму і псевдотуберкульоз.

Детальніше про хворобу можна прочитати тут.

Фото: з відкритих джерел.

Прочитано 316 разів
Останнє редагування Четвер, 08 листопада 2018 13:34
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


 

joma
+