На Кіровоградщині під час отримання 10 тисяч хабаря «взяли» державного виконавця

Понеділок, 11 лютого 2019 13:20

Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України, в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні, спільно зі співробітниками ВБКОЗ УСБУ в Кіровоградській області, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Про це повідомляє mandarin-news з посиланням на відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Установлено, що за зняття арешту з рухомого та нерухомого майна громадянина посадовець вимагав від нього неправомірну вигоду в розмірі 10 тис грн. У п’ятницю, 8 лютого, після передачі вказаної суми хабара службову особу затримано.

Наразі військовою прокуратурою затриманому планується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, а також звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу.

Прочитано 386 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


 

joma
Книжкоий інтернет-магазин України - Наш Формат
+