На Кіровоградщині «гуляє» фальсифікат

П'ятниця, 26 жовтня 2018 09:28

Масло торгової марки «Чутянка», ТОВ «ГРАНД-МОЛПРОДУКТ», Полтавська область реалізовувалося в мережевому магазині. Споживачеві не сподобалися смакові властивості масла, тому цей продукт був направлений до Держпродспоживслужби «Черкасистандартметрологія» для проведення випробувань - повідомляє mandarin-news з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

У Кіровоградській області розглянули звернення від споживача, який в магазині придбав масло «Селянське солодковершкове» з вмістом жиру 72,8%. Масло торгової марки «Чутянка», ТОВ «ГРАНД-МОЛПРОДУКТ», Полтавська область реалізовувалося в мережевому магазині. Споживачеві не сподобалися смакові властивості масла, тому цей продукт був направлений до Держпродспоживслужби «Черкасистандартметрологія» для проведення випробувань. За результатами дослідження встановлено, що вміст немолочного стороннього жиру склав 85%, органолептичні показники не відповідають даному виду продукції. Це дає підстави для висновку про фальсифікацію продукту, адже для його виготовлення замість жирів тваринного походження використали рослинні.

Згідно з рішенням Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області всі залишки масла «Селянське солодковершкове» 72,8% жиру виробництва ТОВ «ГРАНД-МОЛПРОДУКТ» в кількості 7175 упаковок (1435 кг) були оперативно вилучені з обігу дирекцією мережі магазинів. З метою недопущення реалізації фальсифікованого продукту з його виробником розірвано угоду про постачання масла.

Держпродспоживслужба області направила лист до Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, щодо вжиття заходів із відкликання виробником продукції зазначеної партії.

Нагадуємо, що моніторингові перевірки Держпродспоживслужби області з виявлення фальсифікованого масла тривають. Споживачів застерігаємо не купувати масло на стихійних ринках, а, купуючи в магазинах, звертати увагу на маркування і склад продукту. В разі виявлення невідповідностей в маркуванні чи продукції виробників, що нині не здійснюють виробничої діяльності (ПВП «Молокозавод-Карпати», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозинський молочний завод» та ТОВ «Полтавамолпрод»), ви можете звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області за тел.: (0522) 32 26 38 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прочитано 463 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter Спортландия
+