Кіровоградщина: розширили перелік професій з обов'язковим щепленням від COVID-19

П'ятниця, 12 листопада 2021 10:31

Під час онлайн-брифінгу у Кіровоградській ОДА головна санлікарка області Надія Оперчук повідомила, що МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим. Про це повідомляє mandarin-news з посиланням на Кіровоградську ОДА.

 «Згідно з наказом, до освітян та працівників центральних та місцевих органів влади, які підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, додаються співробітники:

 

підприємств,

установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;

 

установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;

підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2015 року № 83.

Наказ набирає чинності 9 грудня 2021 року», - зазначила Надія Оперчук. 

Вона додала, що працівники вищезазначених установ, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати. Ті з них, хто має абсолютні протипоказання до проведення щеплень, які визначаються відповідно до інструкцій до застосування вакцин, рішень Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, Переліку медичних протипоказань та застережень до проведення профілактичних щеплень, затвердженого наказом МОЗ від 16.09.2011 року № 595, не підлягатимуть обов'язковій вакцинації.

Прочитано 554 разів
Останнє редагування П'ятниця, 12 листопада 2021 10:37
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter SportDiscounter СпортЛандія Columbia
+