Депутати Кіровоградської облради закликають ВР і Кабмін визнати кризові проблеми в енергетиці Рекомендовані

Четвер, 23 грудня 2021 15:25

Депутати Кіровоградської обласної ради звернулися до Верховної Ради та Кабміну визнати проблеми в енергетиці кризовою ситуацією рівня надзвичайної. Проєкт звернення внесла на розгляд сесії депутатка Марина Осіпова сьогодні, 23 грудня, передає mandarin-news з посиланням на Кіровоградську обласну раду.

У зверненні йдеться, що протягом 2021 року вартість енергоресурсів для промислових споживачів зростала декілька разів. У порівнянні з січнем, ціна у вересні зросла в 1,6 раза, у жовтні - у 2,2 раза.

«Така ж тенденція із закупівлею природного газу», - наголосила депутатка.

Марина Осіпова додала, ситуація тягне за собою здорожчання  виробництва, послаблення конкуренції в промисловості, закриття підприємств, збільшення міграції працездатного населення.

«Ми пропонуємо Верховній Радій України прийняти постанову про визнання ситуації на ринку природного газу кризовою та визначити заходи для виходу з неї, взявши до уваги пропозиції Європейської комісії. Вжити заходи має і Кабінет Міністрів, зокрема, оприлюднити реальний енергобаланс України та доручити Міненерго провести аудит НАК «Нафтогаз», - прокоментувала вона.

Прочитано 896 разів
Останнє редагування Четвер, 23 грудня 2021 16:11
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter SportDiscounter СпортЛандія Columbia
+