Як кропивничани виступили на чемпіонаті України з жонглювання гирями

Вівторок, 12 вересня 2017 09:33
Три дні, з 8 вересня по 10, у Тростянці Сумської області проходив чемпіонат України з силового жонглювання гирями, майже сотня спортсменів приймали участь. Місто Кропивницький гідно представляли тренери та учні комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради». Так, у парній естафеті, жонглюючи 16-кілограмовими гирями протягом 30 хвилин тренери-викладачі КДЮСШ № 1 Сергій Шевченко та Євген Савранський завоювали срібні медалі. В індивідуальних змаганнях Сергій Шевченко став чемпіоном України серед ветеранів, а Євген Савранський переміг у змаганні чоловіків. У парній 5-хвилинній естафеті з жонглювання 8-кілограмовими гирями звання чемпіонів України серед юнаків завоювали Олексій Шевченко та Ростислав Грязнов, а їх одноклубники Микола Кишлян і Владислав Івасенко посіли третє місце. Також Олексій Шевченко виборов золоту медаль в індивідуальному класичному жонглюванні серед юнаків, а його колега Дмитро Картунов став третім в індивідуальній чоловічій естафеті. Одночасно проводився Всеукраїнський турнір із жонглювання гирями «Кубок мера». Кропивничанин Ігор Карпенко завоював три срібні медалі в наступних видах змагань із 24-кілограмовими гирями серед чоловіків: жим гирі стоячи за 10 хвилин, гвардійський ривок за 12 хвилин, півмарафон поштовхом довгим циклом за 30 хвилин.