Шлях до медалей: «Олександрія» підписала трьох перспективних новачків (ФОТО)

Вівторок, 14 січня 2020 13:20
Шлях до медалей: «Олександрія» підписала трьох перспективних новачків (ФОТО) Фото: https://drukukr.com/

У Будинку футболу ФК «Олександрія» повноцінні угоди підписали три перспективні гравці – Артем Гордієнко, Роман Вантух та Богдан Мишенко. Про це з посиланням на пресслужбу клубу повідомляє mandarin-news.

Півзахисник Артем Гордієнко (4.03.91 р.н.) прийшов із молдовського «Шеріфа». Більшу частину футбольної кар’єри Артем провів у складі луганської «Зорі» (2008-2019 рр.), за яку зіграв 98 матчів та забив 10 м’ячів. За «Олександрію» виступатиме під номером 3.

Захисник Роман Вантух (4.07.98 р.н.) першу частину нинішнього чемпіонату на правах аренди провів у донецькому «Олімпіку», зіграв 22 матчі та забив 2 м’ячі. В «Олександрії» буде виступати на правах оренди до кінця сезону. Права на футболіста належать київському «Динамо». За «Олександрію» виступатиме під номером 47.

Останній клуб, за який виступав півзахисник Богдан Мишенко (29.12.94 р.н.) –білоруський «Топедо-БелАЗ». За команду з Жодіно зіграв 54 матчі та забив у ворота суперників 12 м’ячів. За «Олександрію» виступатиме під номером 77.

Бажаємо футболістам закріпитися в складі «Олександрії» та примножувати її славні традиції, – наголосили в пресслужбі клубу.

Прочитано 719 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter СпортЛандія GDS
+