Кропивницький: африканські футболісти «Олімпіка» голодують та живуть у жахливих умовах (ФОТО)

Четвер, 10 жовтня 2019 15:40

Африканськi гравцi кропивницького «Олiмпiка» пiд час пресконференцiї у CBNпожалiлися на керiвництво свого клубу, звинувачуючи його у недотриманнi умов контрактiв, повiдомляє кореспондент mandarin-news.

Зокрема, один iз африканських легiонерiв – Стiв Куассi з республiки Кот-д’Iвуар – розповiв, що грати у футбол на професiйному рiвнi – його мрiя. Коли на нього через Фейсбук вийшло керiвництво кропивницького «Олiмпiка», вiн думав, що вона нарештi втiлиться у життя – юнаку надсилали фото тренувальної бази та автобусу кропивницької «Зiрки», тому вiн радiв, що потрапить у професiйний футбольний клуб. Втiм, реальнiсть суттєво вiдрiзнялася вiд обiцяного – за словами Стiва, щомiсяця вiн мав отримувати по 4200 гривень. Утiм, за два роки жодної копiйки в руках не тримав – виживати допомагали батьки.

Ми маємо проблеми з їжею, водою, грошима та медичною допомогою, – говорить Стiв Куассi. – Ми їмо раз у день. I в нас немає енергiї, щоб виходити на поле. А тренер говорить – будете погано грати, повернетесь до Африки.

За словами футболiста, вiн та його товаришi вирiшили провести пресконференцiю, втративши сподiвання, що щось змiниться на краще. До правоохоронцiв не зверталися, так само, як i за юридичною допомогою – хлопцi не знають мови i українського законодавства, тому бояться, що їх просто випроторять з країни.

Ще один гравець «Олiмпiка» Мiхаель Нчу говорить, що перед пiдписанням контракту їм обiцяли, що, погравши в «Олiмпiку», вони незабаром перейдуть до великих клубiв, обiцяючи трансфери в «Олександрiю» та «Ворсклу». Але нiчого цього зроблено не було.

Хлопцi розповiдають – коли хтось iз африканських футболiстiв отримує травму, то тренер Юрiй Кевлiч випускає пiд його iменем iншого гравця. А лiкуватися доводиться за власний рахунок.

Живуть хлопцi в жахливих умовах – вп’ятьох у тримiсному номерi, зi зручностей є лише електрика, за яку платять окремо. Воду їм вiдрiзали вже давно, тому вони набирають її, де можуть, у пластиковi пляшки. Хоча з кожного перед поселенням взяли по 1 тисячi доларiв США. До речi, на момент пресконференцiї молодi хлопцi ще нiчого не їли.

За словами футболiстiв, ЗМI – їх остання надiя бути почутими. Адже, не заважаючи нi на що, вони до цього часу мрiють про великий футбол.

Прочитано 1371 разів
Останнє редагування Четвер, 10 жовтня 2019 16:00
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter Спортландия
+