Кропивничани показали чудовий результат на змаганнях з тхеквондо в Мінську.ФОТО

Четвер, 07 грудня 2017 13:27

З 30 листопада по 3 грудня Весь Мінськ гримів! Не від лиха – від спортсменів. Більш ніж 1300
таеквондистів з 31 країни світу зібрав Кубок світу з Тхеквондо ІТФ серед дітей, кадетів, юніорів,
дорослих та ветеранів спорту.
В складі збірної України від нашої області виступили троє кропивничан спортсменів з ДЮСШ №2. Які виступали в
чотирьох видах програми. Гунька Микола та Лягаєва Владислава посіли перше місце, також в
активі дівчини срібна та бронзова медалі. Не може не радувати і результат Діордієвої Лілії, вона
виборола срібло та дві бронзи. Це чималий внесок у «скарбничку» збірної України, яка, до речі,
стала номером один у загальному командному заліку, поборовши сильні Європейські команди.
Ігор Зюнзя готував цих спортсменів до чи не найбільшого їх турніра. Тренер каже, здається, вище
намає куди, але в планах у цих спортсменів ще багато міжнародних турнірів різної кваліфікації.
Також вся збірна області, тренерський склад та батьківський комітет дякує за допомогу в
організації поїздки на цей турнір компанію «БОШ сервіс», відділ сім’ї та молоді міськради та всіх
небайдужих до спорту.
В планах обласної федерації Таеквон-до ІТФ проведення власного турніру приуроченого до Дня
Збройних сил України. Турнір відбудеться 10 грудня в спортивному залі ДЮК «Мрія».