Олег Ляшко: «З великої свалки, в яку перетворили країну, треба робити велику стройку»

Понеділок, 11 березня 2019 11:30

Напередодні жіночого свята Лідер Радикальної партії Олег Ляшко знову побував на Кіровоградщині. Цього разу політик відвідав місто Гайворон. Мешканці скаржилися на стан школи, де вчаться місцеві діти.

Про це повідомляє кореспондент mandarin-news.

За 30 років існування школи ремонт робився силами і коштом самих батьків, про це скаржилася мешканка Гайворона/

ІІІ тисячоліття на дворі – а туалету немає, інтернету немає, нічого немає. Ось вам і вся нова українська школа. Потрібно щоб вчитель отримував нормальну зарплату, коли в Гайворонській школі буде туалет, а не діти на відро ходитимуть, коли у школярів будуть підручники, а не за свої кошти батьки їх купуватимуть, коли дитина тричі на день буде погодована у школі за рахунок державного бюджету, коли буде інтернет у кожній школі – це і буде реальна нова українська школа, а не ті профанації, які є зараз, - підкреслив ОлегЛяшко.

Мешканці Гайворона також поскаржилися на стан доріг. На це Олег Ляшко відповів:

Як по тій дорозі проїде шкільний автобус, громадський транспорт чи швидка? Вони ж не доїдуть. І такі дороги – скрізь по Україні. Вся країна така, як дорога до Гайворону – розбита та роздовбана. Нам треба міняти країну з великої свалки на велику стройку, щоб дороги, мости, вагони будувалися з української сталі, українськими руками, - зауважив Ляшко.

 

 

Прочитано 12123 разів
Останнє редагування Середа, 13 березня 2019 18:23
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter Спортландия
+