У Кропивницькому покажуть Хепі -Енд та багато інших цікавинок

Понеділок, 07 травня 2018 15:02

Дайджест заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 7 травня  - 13 травня 2018 року

 

До відзначення Дня Пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в бібліотеці відбудуться кілька тематичних заходів. Інтернет-центр вже кілька років ініціює благодійну акцію «Skype - спілкування», під час якої всі бажаючі ветерани зможуть безкоштовно поспілкуватися зі своїми товаришами з інших міст та країн. Тож запрошуємо ветеранів Другої світової війни  побачитися в онлайн-режимі зі своїми однополчанами або людьми, з якими їх пов'язала війна.

8 травня о 14:30 у відділі мистецтв з нагоди Дня пам’яті та примирення відбудеться традиційна зустріч учасників аудіопроекту “Голоси з війни” (http://library.kr.ua/exibit/holosy/start.html) - дітей війни, людей поважного віку та усіх, не байдужих до історії нашої країни.                                                                                                                     

У програмі: Легенди Другої світової війни, зірки естради 1941-1945 рр.: Віра Лінн (Британія) та Клавдія Шульженко (Україна). Йтиметься про паралелі долі співачок – їхні успіхи та драми. Звучатимуть музичні композиції, а також демонструватимуться фрагменти  фільмів. У другій частині заходу  - фотопрезентація Наталії Данилевич та Тетяни Когут - “Діти війни, або дружба, довжиною в життя”.

Завершується ФЕСТИВАЛЬ АВСТРІЙСЬКОГО КІНО, який проходить  в рамках “Артхаус Клуб” проекту Артхаус трафік. 13 травня о 14.30 запрошуємо до відділу мистецтв переглянути сучасну австрійську трагікомедію «Хепі-енд / Happy end». Режисер: Міхаель Ханеке («Любов», «Піаністка»). Цей фільм про багато речей: про психопатів, багатіїв, соціальні привілеї, самогубства і навіть вбивства. Через історію стосунків великої родини, через банальні і незначні вчинки героїв поступово формується комічна картина європейської кризи з її ставленням до мігрантів і справжньою вартістю сучасних буржуазних цінностей.

Вхід - вільний.

Відділ мистецтв запрошує на екскурсії до Всеукраїнської виставки художніх творів "Благовіст", виставки молодої харківської художниці Марії Некрасової «Живопис» та ін.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ

Деталі в розділі “Що нового” http://library.kr.ua

Адреса: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 24.

Прочитано 767 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter Спортландия
+