Жителів Кіровоградщини попереджують про масштабні антитерористичні навчання

П'ятниця, 11 червня 2021 11:37

Протягом 15-17 червня 2021 року координаційна група  Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України  Кіровоградській області проведе планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання.  Про це mandarin-news повідомили в У СБУ Кіровоградщини.

Масштабні тренування відбудуться на території Олександрівської ОТГ  Кропивницького району в умовах, максимально наближених до реальних,  з використанням спеціальної техніки та озброєння. Під час навчань буде  відпрацьовано алгоритм протидії диверсійно-терористичним групам, а також  перевірено рівень контрдиверсійного захисту потенційно уразливих об’єктів.

«Під час заходів можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі, обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних  засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБ України в Кіровоградській області звертається до жителів міста та регіону із розумінням поставитись до можливих незручностей,  належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців та попереджує  про необхідність мати при собі під час проведення навчань відповідні  документи», – повідомили в управлінні.

Тренування проводяться у повній відповідності до вимог діючого  законодавства України з безумовним дотриманням прав та свобод людини.

У випадку виявлення підозрілих предметів чи отримання інформації щодо  протиправних дій невідомих осіб просять повідомляти правоохоронців за  номерами телефонів (0522) 36-13-06 або 102.

 

 

 

 

 

 

 

Прочитано 305 разів
Останнє редагування П'ятниця, 11 червня 2021 11:47
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter
+