У Кропивницькому відзначили переможців заочних краєзнавчих експедицій

Четвер, 29 квітня 2021 11:30

Учора, 28 квітня, на базі обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провели XI обласну конференцію переможців заочних краєзнавчих експедицій минулого року в рамках акції « Українська революція: 100 років надії та боротьби».  Про це повідомляє mandarin-news.

Так, під час урочистого відкриття конференції відзначили грамотами департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації переможців обласних етапів заочних краєзнавчих експедицій 2020 року.

Усього в конференції взяли участь 60 учнів та гуртківців закладів освіти області – переможців заочних краєзнавчих експедицій «Моя Батьківщина – Україна», «Край, в якому я живу», «Українська революція: 100 років надії і боротьби» та їхні керівники.

Відзнаки учням вручив заступник директора департаменту – начальник управління професійно-технічної, фахової передвищої, вищої освіти та кадрового забезпечення Володимир Таборанський за участі заступника голови обласної ради Дмитра Лінька та  історика, краєзнавця та громадського активіста Юрія Митрофаненка. 

Робота конференції продовжилась у секціях: «Моя Батьківщина – Україна», де були представлені туристсько-краєзнавчі та історичні дослідження і «Край, в якому я живу», з презентаціями екскурсій музеями закладів освіти.

Переможцями-екскурсоводами стали Вєтрова Єлизавета та Іванова Крістіна (керівник Голованова О.В.). Друге та третє місця посіли Максименко Вікторія (керівник Вечірко В.І.) та Толошна Валерія (керівник Бабич Л.А.).

В секції «Моя батьківщина - Україні» перше місце посіла Дронова Олена (керівник Живолуп М.М.). Призерами стали Холявка Аліна (керівник Філіпова С.М.) та Дубова Карина (керівник Гейко С.В.)

Довідка.

Обласна конференція переможців заочних краєзнавчих експедицій проводиться щороку (з 2012 року) і є підсумковим етапом в пошуково-дослідницькій роботі пошукових об’єднань (краєзгавчих гуртків) учнівської молоді закладів  освіти Кіровоградської області за рік.

Під час конференції учні закладів освіти області, гуртківці мають можливість продемонструвати вміння презентувати свою пошуково-дослідницьку роботу, у власних роботах показати глибину наукових досліджень, що проводяться у їхньому регіоні за такими напрямками: історичний, археологічний, етнографічний, географічний, екологічний, геологічний,  а також провести віртуальну екскурсію музеями при закладах освіти області.

Заочні конкурси та експедиції проводяться з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно-розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

 

 

 

 

Прочитано 655 разів
Останнє редагування П'ятниця, 30 квітня 2021 13:02
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


+