Стало відомо, які дороги Кіровоградщини ремонтуватимуть

Середа, 06 жовтня 2021 15:17

Керівництво Служби автодоріг області відзвітувало про хід робіт за програмою «Велике будівництво» на Кіровоградщині. Про це повідомляє mandarin-news з посиланням на пресслужбу ОДА.

Значна кількість автошляхів регіону нині знаходиться в ремонті цьогоріч. Роботи виконуються в рамках президентської програми «Велике будівництво». Про хід робіт детально розповіла заступниця начальника Служби автомобільних доріг в області Жанна Петрович в рамках тематичного брифінгу.

За її словами, нині ведуться роботи на дорозі від Кропивницького до Знам’янки, де на низці ділянок проводять капремонт, на деяких – поточний середній. Цьогоріч ремонт цієї дороги планують завершити. Паралельно з відновленням покриття доріг, відновлюють і штучні споруди, тож  наразі значна їх частина в області буде відремонтована. Торік практично завершили ремонт дороги Н-23 «Кропивницький-Кривий Ріг - Запоріжжя» (82 км), зараз окремі відрізки дороги здаються в експлуатацію. У планах на наступний будівельний сезон – завершення ремонту дороги М-22 «Полтава – Олександрія» (залишилося завершити ремонтні роботи на 21 км дороги) та початок ремонту М -13 Кропивницький  - Платонове (так звана бетонка).

Як поінформувала заступниця начальника Служби автодоріг в області Жанна Петрович, цьогоріч на дорозі Н-23 «Кропивницький-Кривий Ріг - Запоріжжя» завершували роботи з планування узбіч, облаштування водовідведення та встановлення нових дорожніх знаків – у рамках пілотного проекту. Нині ці знаки вже є обов’язковими для всієї України. Наразі 30 км дороги готують до введення в експлуатацію.

Прочитано 1321 разів
Останнє редагування Середа, 06 жовтня 2021 16:35
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter СпортЛандія GDS
+