Спортсменка з Кропивницького перемогла на Чемпіонаті світу з гирьового спорту

Понеділок, 01 листопада 2021 11:59

21-24 жовтня 2021 року у м. Будапешті (Угорщіна) відбулися змагання Чемпіонату світу з гирьового спорту. У змаганнях брали участь 33 команди з різних країн світу. Про це повідомляє mandarin-news з посиланням на сайт педагогічного університету.

Студентка 4 курсу факультету фізичного виховання спеціальності "Середня освіта. Фізична культура" Анжеліка Намєснік у складі збірної команди України виборола І місце серед дорослих та юніорів у змаганнях в двоборстві: поштовх 60 разів, ривок 130 (вага 24 кг).

У поштовху довгим циклом Анжеліка з результатом 34 підйоми посіла ІІ місце, а в естафеті поштовхом – І місце та ІІ місце в естафеті довгим циклом. У загальному заліку Анжеліка Намєснік виборола 4 золоті та 2 срібні медалі і виконала норматив майстра спорту України міжнародного класу.