Кропивницькі гирьовики успішно виступили на Всеукраїнському турнірі

Середа, 22 вересня 2021 10:30

У Тростянці Сумської області із 17- го по 19-те вересня пройшли Всеукраїнські змагання з гирьового спорту, в яких взяли участь 54 спортсмени із 7 команд. Про це повідомляє mandarin-news з посиланням на Кропивницьку міську раду.

Місто Кропивницький на змаганнях успішно представили вихованці КДЮСШ № 1, виборовши  8 нагород.

У номінації гвардійський ривок переможцями турніру стали Данило Харченко та Вадим Байбароша, срібна медаль - в активі Данила Бродового, третє місце посів Давид Житній.

У парному жонглюванні золоті нагороди завоювали відразу два спортивні дуети з Кропивницького Давид Житній і Вадим Байбароша та Олексій Шевченко і Микола Харченко. В індивідуальному жонглюванні Олексій Шевченко посів перше місце, а Микола Харченко став срібним призером.

Тренує кропивницьких гирьовиків Сергій Шевченко.