Копивницький боксер став чемпіоном Європи

Понеділок, 25 жовтня 2021 14:11

Боксер з Кропивницького Бозорбой Матякубов став Чемпіоном Європи серед молоді. Про це повідомляє mandarin-news з посиланням на федерацію боксу України.

23 жовтня у місті Будва (Чорногорія) завершився Чемпіонат Європи серед молоді, в якому взяли участь 339 боксерів (вік до 18 років) з 38 країн (серед них 226 хлопців і 113 дівчат).

«У фінальних двобоях взяли участь семеро українців, і троє з них здобули перемоги, посівши у підсумку перші місця! Айдер Абдураімов (54 кг) здолав Георгія Саджаї з Грузії, Бозорбой Матякубов (67 кг) виграв у Франка Мартінеса з Іспанії, а Вероніка Накота (70 кг) виявилася сильнішою за Анастасію Демурчян з Росії», - повідомили в федерації боксу України.

У підсумку наша команда завоювала 14 медалей – 3 золотих, 4 срібних і 7 бронзових. У загальнокомандному заліку збірна України посіла друге місце.

14 медалей – це один з найкращих результатів для нашої команди в історії подібних змагань. Рік тому наша команда також у Будві встановила власний рекорд – 15 медалей, серед яких 3 золоті, 5 срібних та 7 бронзових.

Відтак представник Кіровоградщини Бозорбой Матякубовдосяг найбільшого прогресу цьогоріч. Минулого року він був третім, а цього разу зміг піднятися на найвищу сходинку.