Кого тестуватимуть на COVID-19 на спеціальних виборчих дільницях Кіровоградщини

Вівторок, 13 жовтня 2020 15:30

До роботи на спеціальних виборчих дільницях членів комісій, а також поліцію та надзвичайників допустять лише після негативного ПЛР-тесту. Аналіз робитимуть безплатно. Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ОДА Костянтин Яцук, інформує mandarin-news.

«Для роботи на спеціальних виборчих дільницях, утворених у стаціонарних закладах охорони здоров'я, членам виборчої комісії рекомендується не пізніше, ніж за 72 години до дня виборів пройти тестування на наявність Covid-19 методом ПЛР. Брати участь у роботі виборчої комісії можна лише за негативного результату», – уточнив він.

Яцук зазначив, станом на 11 жовтня всього в області у дільничних виборчих комісіях працює 10974 особи, з них 245 – на спеціальних.

«Приблизний розрахунок кількості тестувань які необхідно забезпечити, разом із резервом – 350 одиниць»,- додав він.

Всього на Кіровоградщині відповідними територіальними виборчими комісіями утворено 901 дільничну виборчу комісію, в тому числі 22 – на спеціальних виборчих дільницях у лікарняних закладах.

Нагадаємо, на Кіровоградщині розпочала роботу делегація довгострокових спостерігачів Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ. Міжнародні спостерігачі моніторять дотримання законодавства на місцевих виборах 25 жовтня.

Прочитано 309 разів
Останнє редагування Вівторок, 13 жовтня 2020 15:48
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter Спортландия
+