Кіровоградщина: понад 40 людей загинули на воді від початку року

Середа, 22 липня 2020 10:18

На Кіровоградщині цьогоріч на водних об’єктах загинула 41 людина, серед них – четверо дітей. За аналогічний період 2019 року загиблих через порушення правил безпеки на воді було 32. Про це повідомляє mandarin-news з посиланням на пресслужбу ОДА.

За словами заступника начальника Управління ДСНС у Кіровоградській області Василя Штогріна, всі випадки загибелі сталися у місцях непридатних для купаннях. Переважно йдеться про водойми в сільській місцевості чи затоплені кар’єри.

Згідно офіційних даних, найпоширенішою причиною загибелі людей є алкогольне сп’яніння.

Із початку року 12 жителів області втопились через надмірне вживання спиртних напоїв. Дев’ятеро не дотримались правил безпеки під час риболовлі, восьмеро – під час купання, один громадянин – під час перебування на кризі в зимовий період. Ще одна людина скоїла самогубство.

Випадків загибелі на воді цьогоріч не було зафіксовано лише в м. Знам’янка, а також Гайворонському, Голованівському, Долинському, Компаніївському та Устинівському районах.

Щоб попередити зменшення кількості нещасних випадків, до 30 вересня будуть проводитись посилені рейди в місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах.

Також продовжиться робота щодо приведення у відповідність правилам охорони життя людейузбережжя водних об’єктів, де масово відпочиває населення. Зокрема йдеться про очищення дна водойм водолазами від сторонніх предметів, а також встановлення знаків та інформаційних стендів із застереженнями щодо того, як слід поводитись на воді та яких заходів безпеки слід дотримуватись, – зазначив перший заступник голови  ОДА Ігор Кузьмін.

Прочитано 385 разів
Останнє редагування Середа, 22 липня 2020 10:43
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter Спортландия
+