Довічно сидітиме за гратами 27-річний убивця з Кропивницького

Понеділок, 13 вересня 2021 14:03

Кропивницький апеляційний суд залишив без змін вирок суду у вигляді довічного позбавлення волі для 27-річного чоловіка, який у стані наркотичного сп’яніння вчинив в обласному центрі вбивство пенсіонера та замах на вбивство двох жінок. Про це повідомляє mandarin - news з посиланням на прокуратуру області.

Як ми повідомляли раніше, у червні 2019 року, пізно ввечері,

Наступного дня чоловік намагався задушити 19-річну дівчину поблизу Новомиколаївського пляжу. Проте, йому завадили знайомі потерпілої, які почули крики про допомогу. З місця злочину йому вдалося втекти. Під ранок, дорогою вздовж набережної Інгулу, зустрів пенсіонера-рибака й проявляючи агресію, посилену станом наркотичного сп’яніння та попередніми невдалими спробами вбивства, побив останнього після чого наніс йому не менше 13 ударів колюче-ріжучим предметом.

Потерпілий загинув на місці події. Кіровський районний суд, дослідивши усі обставини та докази по справі, погодився з позицією прокуратури та призначив обвинуваченому найвищу міру покарання – довічне позбавлення волі.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу. Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Кропивницького апеляційного суду, прийнявши до уваги доводи прокурора і незаперечні докази вини обвинуваченого, апеляційну скаргу захисника залишила без задоволення, а вирок Кіровського районного суду - без змін.

Прокуратура вважає вирок суду законним та справедливим.

Зазначимо, що засуджений раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності та лише наприкінці 2018 року був умовно-достроково звільнений з місць позбавлення волі.

Прочитано 1752 разів
Останнє редагування Вівторок, 14 вересня 2021 17:04
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Додати коментар


SportDiscounter SportDiscounter СпортЛандія GDS
+