Зірок кропивницького бомонду поєднав святий Валентин

 

В нові часи святкуються і нові свята, а серед них День закоханих або День святого Валентина. Але в житті бувають знакові спів падіння. Саме цього дня поєднали своє життя разом тридцять років тому дві зірки кропивницького бомонду журналістка Світлана Орел та письменник Василь Бондар.

В цей святковий день зібралося «вузьке коло» друзів подружжя ювілярів з вітаннями та вшануванням сімейного дива. Тридцять років разом це для наших часів дуже поважний термін, а ще і проміжний підсумок, що поки складається з двох дорослих дітей Устима та Христини.

Назване вище «вузьке коло» є стабільним і неформальним, не облікованим і не обмеженим якоюсь кількістю осіб. Серед нього здебільшого відомі журналісти, письменники, краєзнавці, художники та інші творчі та громадсько активні особистості міста. За традицією в різному складі це неформальне товариство збирається двічі на тиждень. А тут на день традиційної зустрічі випало таке подвійне свято та нагода привітати «тридцятилітніх молодят».  Розглядали «історичні» весільні світлини, читали присвячені подружжю вірші та поринули гуртом у безліч спогадів, про друзів, місто, цікаві події та зустрічі. А ще ювілярам вручили ювілейні знаки. подарунки та квіти та кричали традиційне “Гірко!”.

Оскільки зібрався бомонд то крім віршів, тостів та щирих і  добрих побажань демонстрували слайд-шоу історичних світлин, знімали для історії відео репортаж і влаштували святкову фото-сесію. Одним словом подружжя Бондарів вітали кілька годин, а в пам’яті виринало минули і постаті цікавих людей. Дружнє “вузьке коло” святкувало по повній, і лише не питало, а як вам там в «одній діжці»? Бо слово бондар і прізвище означає майстрів, що діжки роблять, а оскільки в подружжі виключно майстри слова, то цю деталь оминули.

Щасти Вам і надалі! Присутні побажали подружжю ювілярів потроїти термін та й надалі радіти дітям, онукам, друзям та навколишньому світу, поменьше хворіти та нових творчих злетів.

197 views

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *