З енергетикою щось не так…  І не лише з енергетикою

 

 

 

З енергетикою щось не так…       А коли у нас все  було так? Там як на базарі: одні виробляють, другі продають, а треті споживають і електроенергію і віяльні відключення. Хто погрожує відключенням і для чого не зрозуміло. Держава на державних АЕС виробляє мало не 90% електрики, а торгують нею здираючи три шкури і маючи   надприбутки олігархи та росіяни. Не зрозуміло хто і чому погрожує відключенням… Виробляє держава, торгує і відключатиме купка посередників… серед яких знову і росіяни. Хтось може збагнути такий «державний устрій»?

Вугілля з окупованих зонне впливає на енергопостачання всієї України, а впливає лише на низку з кількох конкретних споживачів в енергетиці і металургії. А значить псує життя олігархам, заважає їм заробляти, і щоб дати їм побільше електроенергії треба її забрати у населення… Звичайно блокада має і мінус, бо станути можуть підприємства і опустіти робочі місця, збідніти українські родини. І це як називається? Фраза «затягни там собі пасок на шиї» вже не від держави, а блокувальників? Цікава постановка питання для народу з боку нібито захисників.

Але не все дуже просто. Є ще двобічний обіг товарів, тобто від нас туди, а від них сюди. Саме цей товарообіг і називають  «торгівлею на крові», але почали чомусь лише з вугілля, навколо нього обкрутили електроенергетику, і цим полощуть мізки громадськості цілої України. Як би все було просто і однозначно, то всім своєчасно все б пояснювали  про те, що і звідки береться, а от при складних багатоступеневих схемах, які плутають сліди все не так. Спочатку сидять тихо і програють можливі варіанти, а потім починають викручуватися через власні або проплачені ЗМІ.

Далі цікаві ходи блокувальників… Взяти під контроль енергетику! Як ? Наставити дула автоматів, зайшовши в охоронну зону, де стоять стенди керування і розподілення? Конфлікт і заваруха… І знову виникає питання про націоналізації обленерго та усунення недержавного торгаша та розподільника, тобто росіян та власних здирників-олігархів. А від кого вони отримують команду про віяльні відключення населення?  Від держави! І тут знову виникає запитання: «Хтось може збагнути такий «державний устрій»?»

А ось ще одне спостереження від одного аналітика. “Наша” влада погрожує українцям віяловими відключеннями електроенергії, але чомусь не погрожує цим же терористичним “ДНР-ЛНР” і окупованому Криму.  Чому для них і досі все за рахунок тих кому погрожують такими відключеннями та на кому їздять раз за разом новими тарифами?

Майнула думка: а може блокада залізниці Лугандону деякими нардепами це відчуття наближення позачергових виборів ВР і спосіб на цьому заробити собі рейтинг, щоб бути обраним ще раз?.. Це ж таке тепле і дохідне місце. Та й любі тарифи на ньому не страшні. Попіаришся на блокаді, яку все ж зірвуть і вже герой, і є що розповісти виборцю про свій позитивний імідж, не то що іншим.

А ще на останок одна цікавинка. Енергетики запровадили віялові відключення, а за цей час їм копійка не капає, і вони мають від цього        не політичну рекламу, як нардепи-блокувальники, а прямі грошові збитки. Не турбуйтесь за них, бо працює система «ол клюзів- все включено». Ви просто не бачили платівок за брезень з новим тарифом на електроенергію – він вже на О.19 гривні вищий, а це скромні  26,5 %.  І що в них в енергетиці не так?

187 views

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *