Як радикали, активісти і рятувальники поливали дерева у Кропивницькому. ФОТО

У жовтні 2016 року, в рамках aкцiї «Посади своє дерево», на пустирі по вулиці Автолюбителів садили дерева. В озелененні території взяли участь мешканці міста Кропивницького. За ініціативи представників Радикальної Партії Олега Ляшка були зібрані пропозиції щодо локацій, які потребують зелених насаджень.

Гpoмaдські aктивісти з гpупи «Oзеленення Кpoпивницькoгo», а саме Надія Паливода, узгодила в управлінні ЖКГ місце, де вкрай потрібні дерева. А також правила за якими потрібно їх висаджувати. Липи та айви садили за 1,5 м від краю проїжджої частини та на 5-ти метровій відстані одне від одного. Садженці надали працівники Оникієвського лісгоспу. А спонсором та автором проекту виступив депутат Кіровоградської міської ради Рафаель Санасарян.

Дивлячись на те, які почалися пекучі червневі дні, радикали, активісти ГО “Озеленення” та рятівники вирішили полити дерева, аби ті не засохли. Поки не піде дощ, вони час від часу повторюватимуть полив. 

Хотілося щоб кожен відповідальний громадянин міста піклувався про навколишнє середовище. І тенденція поливати нові зелені насадження поширювалась мікрорайонами міста.

 

340 views

One comment

  1. совок мы никогда не искореним!!!показуха и не более того!один раз полили деревья ,а преподносите как будто человека спасли!!!

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *