Радикали вибили 9 мільйонів гривень на Олександрійську лікарню

9 мільйонів гривень на реконструкцію урологічного відділення для Олександрійської міської лікарні №1 із держбюджету вибили депутати Радикальної партії. 2,5 мільйони вже надійшло на рахунок медзакладу. Про це розповів лідер фракції РПЛ Олег Ляшко під час зустрічі із колективом лікарні.

«Для нас це дуже важливо, адже українці повинні бути здоровими та освіченими. Я особисто проконтролюю, щоб решта коштів прийшла не в листопаді-грудні, а максимум до жовтня, аби ви встигли все зробити в будівельний сезон. А вже в наступному році має бути закуплено обладнання, щоб олександрійці не мали проблем із гемодіалізом», – підкреслив Ляшко.

Під час спілкування в Олександрійській лікарні медики ставили запитання народному депутати і щодо урядових ініціатив в медичній сфері. Зокрема, лікарі стурбовані, чи залишаться вони із роботою після нововведень в рамках медреформи.

«В результаті так званої медичної реформи по селах та районах позакривають ФАПи та лікарні. Молодим українкам доведеться їхати народжувати за 200 км. А що робити тим, хто не зможе доїхати, наприклад, стареньким бабусям чи дідусям? Помирати чи що? Тому наша команда не допустить, аби уряд залишив українців без медичної допомоги, а лікарів – без роботи», – наголосив Ляшко.

Прес-служба РПЛ

183 views

Залишити коментар:

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *